+385 91 253 5360

Cjenik

Cjenik i poklon bon

Cijene su izražene u kunama, kako stoje u dosadašnjem cjeniku. Za važeće cijene i cijene ostalih tretmana nazovite +385 91 253 5360.

Laserska depilacija

Cijena tretmana izražena je u kunama.

Opis tretmana
Laserska depilacija, cijene u kunama
Područje 1.2.3.4.5.6.
Noge 4.0003.0003.0003.0003.0003.000
Bikini line 800600600400400400
Bedra 1.200800800600600600
Potkoljenice 2.4002.0001.6001.200800800
Oko pupka 600400200200200200
Prsa 600400400200200200
Bradavice 600400200200200200
Podlaktice 1.6001.4001.200800800800
Cijelo lice 1.4001.000800800800800
Brada i brkovi 1.200800800400400400
Brkovi 600400200200200200
Obrve 400200200200200200
Leđa muški 1.6001.4001.2001.0001.0001.000
Brada muška 600600600400400400

Cjenik fotoepilacija IPL

Opis tretmana
Cjenik fotoepilacija IPL
Potkoljenice 1800,00 kn
Natkoljenice 1000,00 kn
Noge cijele 1800,00 kn
Bikini zona 600,00 kn
Pazuh 400,00 kn
Ruke cijele 1000,00 kn
Ruke pola 700,00 kn
Brada 300,00 kn
Nausnice 200,00 kn
Lice cijelo 700,00 kn
Prepone 600,00 kn
Ramena 600,00 kn

Cijene tečajeva

Program tečajeva
Cijene tečajeva
Pedikura: spa & medicinska & estetska 3300,00 kn
Nokti: gel & acril metoda 3300,00 kn
Trajni lak 2000,00 kn
Depilacija šećernom pastom 2500,00 kn
Depilacija vosak 1800,00 kn
Hot stone masaža 4000,00 kn
Pinde masaža 4000,00 kn
Masaža bambus štapovima 4000,00 kn
Tretman zlatom za tijelo i lice 3500,00 kn
Tečaj trajne šminke (permanent make up) 10000,00 kn
Tečaj maderoterapije, uz set oklagija 3500 kn

Poklon bon

Poklonite tretman

Nemate ideju za poklon? Nemate volje ni vremena obilaziti dućane tražeći pravi poklon za nekoga?

Poklon bon je savršeno rješenje za svaku prigodu. Priuštite nekome neki od ponuđenih tretmana.

  • Poklon bon: Tretman lica
  • Poklon bon: Tretman tijela
  • Poklon bon: Kraljevska masaža
  • Poklon bon: Pedikir
  • Poklon bon: Manikir

Zdravlje i ljepota su uvijek u modi!

Upute: da biste isprintali poklon bon, kliknite na gumb ispod.

Beauty centar

Sve za ljepotu na jednom mjestu

Poklon bon

Ime
Prezime
Vrsta tretmana
Lozinka

Makarska 2 (Žnjan), Split · +385 91 253 5360 · info@beauty-centar-andjela.com

Posjetite nas

Makarska 2, Žnjan

Otvorite u Google kartama
Ponedjeljak
13:00 do 20:00
Utorak do petka
9:00 do 20:00
Subota
zatvoreno